Mały podajnik chłodzący odbierający produkty z temperowania/oblewania

Jest używany przy produkcji czekolad na większą skalę i jest umieszczany za stanowiskiem powlekania, oblewania lub temperowania.

Rozpocznij chłodzenie wyrobów w produkcji na większą skalę

Tunel chłodzący CHILL CYCLOP firmy Hacos to przenośnik chłodzący, który może współpracować z maszynami serii CYCLOP. Jest on stosowany z maszynami do temperowania/oblewania CYCLOP. Tunel chłodzący można ustawić na szerokość roboczą 180, 220 lub 300 mm.
Jest wyposażony we wbudowaną sprężarkę instalacji chłodzącej, dzięki czemu urządzenie jest łatwe do wdrożenia. Standardowy moduł ma długość 4 metry i można go wydłużać o kolejne, metrowe segmenty. Parametry robocze urządzenia są sterowane za pomocą ekranu dotykowego PLC.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Łatwy do zamontowania
  • Ekran dotykowy
  • Może współpracować z maszynami serii CYCLOP
  • Do produkcji na większą skalę

Zastanawiasz się, czy to urządzenie będzie właściwe dla Twojego przedsiębiorstwa? Przeczytaj więcej na temat urządzeń do wytwarzania czekolady lub skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Możesz także dowiedzieć się więcej o innych urządzeniach dla przemysłu spożywczego.

Hacos designs, develops, builds and installs machines for chocolate processing. From moulding and tempering to enrobing machines and cooling tunnels, spinning machines, including all peripheral equipment. Hacos specialises in the middle range capacities: Semi-automatic but still very flexible chocolate machines.