Liniowa stacja kontrolna worków i zgrzewów

Skutecznie i szczelnie zamknięte opakowanie chroni produkt przed uszkodzeniem mechanicznym, wyschnięciem i pogorszeniem jakości. Zagwarantowanie, że produkt dotrze do klienta nienaruszony i bezpieczny wymaga doskonale zoptymalizowanego procesu pakowania. W przypadku mikronieszczelności w pakowaniu konieczne jest wykrycie wadliwego produktu i usunięcie go z linii zanim opuści on zakład. Losowe próbkowanie nie zagwarantuje poprawności wszystkich worków.

Wykrywanie nieszczelności w torebkach napełnianych powietrzem

Urządzenie Bag Inspector firmy Jongerius Hanco można zestawić bezpośrednio z pakowarką w celu pomiaru i kontroli torebek pod kątem szczelności samej torebki jak i zgrzewu. Wszystkie opakowania są sprawdzane indywidualnie, a wadliwe produkty są odrzucane. Bag Inspector również poprawia ułożenie torebek, odrzuca torebki ze zbyt dużą lub zbyt małą ilością powietrza, a także wykrywa podwójne, puste i niezsynchronizowane torebki.
Oferowane są dwa rodzaje stacji kontrolujących marki Jongerius Hanco. Bag Inspector 2.0 pracuje z normalnymi torebkami o standardowej wielkości, natomiast Bag Inspector 3.0 dzięki zwiększonym gabarytom może pracować z większymi torebkami. Obydwa typy kontrolują do 140 sztuk produktu na minutę.

Korzyści dla użytkownika

  • Kontrola jakości na linii produkcyjnej
  • Z zakładu wysyłane są tylko idealne opakowania produktu
  • Mniej skarg i zwrotów

 

Jongerius Hanco (https://www.jongeriushanco.com) is a specialist in multi packaging machines for air filled snack bags.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Brochure Jongerius Hanco.pdf application/pdf 4.43 MB