Linia do sterylnego napełniania substancji wstrzykiwanych dla przedsiębiorstw rozpoczynających działalność

Nawet przy produkcji fiolek i strzykawek na rynek materiałów wstrzykiwanych na mniejszą skalę wymagane jest zapewnienie sterylnych warunków i dokładnego dozowania do fiolek oraz możliwość napełniania, zamykania i zaciskania pojemników o różnych rozmiarach.

Napełnianie fiolek i strzykawek za pomocą linii o prostej i wszechstronnej konfiguracji

Linia MI-I firmy i-Dositecno została zaprojektowana do sterylnego napełniania produktami farmaceutycznymi i pozwala ona pozwala napełniać fiolki sterylnymi cieczami i proszkami w  porcjach od 1 do 500 ml.

W formatach o średnicy do 80 mm w prostej konfiguracji linia pozwala wyprodukować do 3000 sztuk na godzinę, natomiast przy mniejszych fiolkach o średnicy do 26 mm i konfiguracji dwurzędowej wydajność produkcji może wynieść do 6000 sztuk na godzinę.

Napełnianie odbywa się za pomocą pompy perystaltycznej, rotacyjnej ze stali nierdzewnej, rotacyjnej ceramicznej lub rotacyjnej przystosowanej do CIP/SIP. Korki są umieszczane przez układ pobierająco-wkładający napędzany serwomechanizmem, natomiast podawanie kapsułek i sterowanie głowicami zaciskającymi odbywa się pneumatycznie.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • mieści do 4 głowic
  • może pracować z korkowanymi fiolkami z preparatami liofilizowanymi
  • wbudowany układ kontroli wagowej i jakości
  • łatwa sterylizacja za pomocą nadtlenku wodoru
  • wykonana zgodnie ze standardami cGMP oraz FDA
Przedsiębiorstwo i-Dositecno to wiodący producent maszyn do napełniania aseptycznego roztworów do wstrzykiwania i do oczu.