Linia do sterylnego napełniania substancji dla okulistyki przeznaczona dla przedsiębiorstw rozpoczynających działalność

Rozpoczęcie produkcji leków okulistycznych wymaga, aby napełnianie i zamykanie pojemników do wkraplania odbywało się w sterylnych warunkach, a ilości preparatów były odmierzane niezwykle precyzyjnie.

Napełnianie i zamykanie buteleczek do wkraplania doocznego z użyciem obrotowej napełniarki wysokiej jakości

Seria systemów MI-O firmy i-Dositecno jest przeznaczona dla przedsiębiorstw pragnących po raz pierwszy prowadzić u siebie produkcję tego rodzaju. Pozwala ona napełniać większe buteleczki o średnicy do 80 mm z wydajnością do 3000 buteleczek na godzinę, a mniejsze o średnicy do 26 mm z wydajnością do 6000 buteleczek na godzinę.

Dzięki 4 głowicom linia ta może dozować do buteleczek ciekłe preparaty okulistyczne w ilościach od 1 do 500 ml. Wśród opcji napełniania dostępne są pompy perystaltyczne, rotacyjne ze stali nierdzewnej, rotacyjne ceramiczne lub rotacyjne przystosowane do CIP/SIP. Wykonane całkowicie ze stali nierdzewnej AIS 304 dysze rozprowadzające mają wygładzoną budowę z nadaną specjalną fakturą wymaganą przy produktach sterylnych.

Kapsle i zamknięcia są nakładane za pomocą sterowanego serwomechanizmami układu pobierająco-wkładającego, a następnie nakręcane pneumatycznie. System kontroli jakości odrzuca buteleczki puste, niepełne lub nieprawidłowo zamknięte.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • model podstawowy do napełniania cieczami okulistycznymi
  • łatwa sterylizacja za pomocą nadtlenku wodoru
  • brak wycieków produktu lub buteleczek napełnionych częściowo
  • wbudowany układ kontroli wagowej i jakości
  • wykonana zgodnie ze standardami cGMP oraz FDA
Przedsiębiorstwo i-Dositecno to wiodący producent maszyn do napełniania aseptycznego roztworów do wstrzykiwania i do oczu.