Linia do sterylnego napełniania substancjami dla okulistyki

Cechujący się wysokimi standardami rynek preparatów okulistycznych wymaga wysokiej jakości rozwiązań do napełniania buteleczek o szerokim zakresie pojemności, różnych metodach zamykania i zmiennej wydajności.

Zoptymalizowana linia produkcyjna preparatów okulistycznych z całkowicie sterylnym i dokładnym napełnianiem i zamykaniem

Linia i-Dositecno XI-O została specjalnie zaprojektowana dla instalacji laboratoryjnych, a jej 8 głowic napełniających może dozować ciecze okulistyczne w ilości od 1 do 500 ml z wydajnością do 7000 buteleczek na godzinę przy butelkach o średnicy nawet 26 mm.

Wykonana w całości ze stali nierdzewnej z gatunku AISI 304 instalacja XI-O spełnia wszystkie specjalne wymagania materiałowe dla branży i może pracować z presterylizowanymi buteleczkami do wkraplania wykonanymi z tworzywa lub też może obejmować pełną sterylizację na bieżąco (z użyciem urządzeń CIP/SIP i nadtlenku wodoru) lub sterylizację w autoklawie.

Wśród opcji napełniania dostępne są pompy perystaltyczne, rotacyjne ze stali nierdzewnej, rotacyjne ceramiczne lub rotacyjne przystosowane do CIP/SIP.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • łatwa sterylizacja za pomocą nadtlenku wodoru
  • brak wycieków produktu
  • może obsługiwać nakładki filtrujące aptar
  • wbudowany układ kontroli wagowej i jakości
  • spełnia wymagania cGMP i FDA dla produktów farmaceutycznych
Przedsiębiorstwo i-Dositecno to wiodący producent maszyn do napełniania aseptycznego roztworów do wstrzykiwania i do oczu.