Linia do produkcji biszkoptu

Zestawienie urządzeń procesowych w działającą linię do produkcji wyrobów na bazie biszkoptu (takich jak rolada biszkoptowa, torty i ciasta przekładane kremem) może być złożone i kosztowne. Kompletne systemy „pod klucz” z pełną automatyzacją stanowią rozwiązanie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw mogące zaoszczędzić zarówno koszty jak i czas.

Kompletne linie wieloproduktowe do wypieków na bazie biszkoptu

W branży maszyn piekarskich i cukierniczych firma Tonelli może pochwalić się ciężko wypracowaną reputacją. W oparciu o posiadane doświadczenie firma opracowuje kompletne, całkowicie zautomatyzowane linie produkcyjne, które pozwolą szybciej i skuteczniej wprowadzić na rynek nowe produkty na bazie biszkoptu.
Linie produkcyjne Tonelli są rozwiązaniem „pod klucz” i realizują cały proces pieczenia, od mieszania składników (oraz wytwarzania ciast i kremów) przez nakładanie, zwijanie, układanie warstwowe, krojenie i wiele innych etapów.
Możliwe jest zastosowanie szerokiej gamy opcji pakowania końcowego z pełną automatyzacją całego procesu produkcji.
Wszystkie podzespoły i stanowiska technologiczne są całkowicie zintegrowane i zaprojektowane pod kątem największej wydajności produkcji przy danych wymogach i oczekiwaniach względem produktu końcowego.
Wielkość produkcji zaczyna się od poziomu tak niskiego jak 250 kg na godzinę i może sięgać nawet do 1600 kg na godzinę, zależnie od potrzeb produkcyjnych.
W budowie linii wykorzystane są najbardziej wydajne metody konstrukcyjne i podzespoły najwyższej jakości. Wykonana linia jest niezawodna, wydajna oraz łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Gotowe rozwiązanie pod klucz pozwalające na szybsze wprowadzenie produktu na rynek
  • Całkowicie zintegrowana i zautomatyzowana linia wykonana ściśle według wytycznych
  • Możliwość wytwarzania szerokiej gamy produktów na bazie biszkoptu, takich jak rolady, minirolady, ciasta przekładane, torty, eklerki i inne
  • Dostępne wersje o różnych wielkościach produkcji

 

Tonelli Group S.p.A. (http://www.tonelli.it/company/) is an experienced manufacturer of complete plants for the Bakery industry worldwide.