Liczarka do każdego typu tabletek, kapsułek

Częstym problemem napotykanym przez maszyny liczące podczas liczenia tabletek bądź kapsułek jest brak dokładności oraz problem z rozpoznawaniem kształtów. W swojej ofercie posiadamy liczarkę tabletek, która dzięki umieszczonym kamerom jest w stanie z dokładnością 100% rozpoznać kształt oraz kolor.

Uniwersalna liczarka tabletek bądź kapsułek bez części formatowych

Urządzenie firmy Tecnomaco jest innowacyjne, uniwersalne oraz nadaje się do każdego typu tabletek, kapsułek. Liczarka, dozownik dzięki kamerom jest w stanie ze 100% dokładnością rozpoznawać kształty. Posiada zaledwie 3 kanały co czyni ją niezwykle kompaktową i nie posiada elementów formatowych. Zamiast standardowych systemów laserowych lub optycznych maszyna stosuje kamery co daje nieporównywalnie większe możliwości niż układ czujników takie jak np. rozpoznawanie kolorów oraz rejestrowanie całości produkcji co ułatwia wybronienie się przed niesłuszną reklamacją.

Korzyści:

  • Maszyna na tym samym oprzyrządowaniu pracuje zarówno z tabletkami jak i kapsułkami czy softgelami
  • Liczarka dzięki kamerom odsuniętym od tabletek o ok 30cm świetnie radzi sobie z pylistymi tabletkami
  • Liczarka dzięki kamerom jest w stanie rozpoznać kolory
  • Liczarka jest w stanie rejestrować całość produkcji i przechowywać ją w chmurze

Tecnomaco to firma zajmująca się dostarczaniem rozwiązań w zakresie pakowania tabletek oraz płynów z nastawieniem na elastyczność i częste przezbrojenia maszyn.