Laboratoryjny system obkurczania z wbudowanym generatorem pary

Podczas zarządzania procesami wykorzystującymi rękawy foliowe szybkie prototypowanie i testowanie może zapewnić znaczącą przewagę nad konkurencją.

Symulowanie tuneli grzewczych do obkurczania za pomocą przenośnego urządzenia demonstracyjnego

System Karlville Steambox Lab został zaprojektowany tak, aby móc odzwierciedlać proces obkurczania rękawów dzięki użyciu wydajnej stopniowej technologii pulweryzacji parowej na całej wysokości opakowania.
Ta umieszczona w obudowie wielkości walizki pierwsza przenośna komora do obkurczania pozwala przeprowadzić próby na żywo, które są niezwykle przydatne podczas prezentacji, badań rozwojowych i szkoleń. Elektrycznie zasilana obudowa ze stali nierdzewnej jest wyposażona we własny system sterująco-zarządzający, którego zadaniem jest sterowanie i monitorowanie ciśnień, temperatur i poziomów wody podczas cyklu demonstracyjnego.
To przeznaczone do folii z PCW, PET, PETG, OPS oraz PLA urządzenie Steambox Lab pracuje w zakresie temperaturowym od 80º do 95ºC i może pomieścić opakowania o wysokości do 330 mm.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Idealny do demonstracji i szkoleń
  • nie wymaga dodatkowego sprzętu
  • łatwy do przeniesienia i ustawienia przed użyciem
  • natychmiastowa symulacja procesu
  • może pracować z dużymi butelkami, opakowaniami zbiorczymi, pudełkami i butelkami z wąską szyjką
Karlville to wiodący światowy specjalista w dziedzinie urządzeń przepakowujących oraz zastosowań rękawów termokurczliwych.