Laboratoryjna suszarka sublimacyjna GMP

Suszarka sublimacyjna zaprojektowana do aseptycznego wytwarzania produktów o wysokiej wartości na małą skalę

Suszarka sublimacyjna klasy przemysłowej o kompaktowym formacie

Suszarka Lyotris firmy Telstar Life-Sciences to suszarka sublimacyjna do produkcji na skalę laboratoryjną zaprojektowana do wytwarzania niewielkich porcji produktów farmaceutycznych o wysokiej wartości. Jeden metr kwadratowy powierzchni załadunku i ładowność około 1600 fiolek typu 10R lub 30 litrów produktu luzem. Została ona zaprojektowana specjalnie pod kątem produkcji aseptycznej w fiolkach lub luzem, a nowatorska budowa przedniej maskownicy i drzwiczek umożliwia łatwe wbudowanie w system barierowy.

Laboratoryjna suszarka sublimacyjna GMP posiada wszelkie niezbędne elementy do prowadzenia procesów CIP i SIP, testowanie integralności filtrów (WIT), a także zaawansowany system SCADA obejmujący opatentowany przez Telstar system Lyometrics dostarczający w czasie rzeczywistym zaawansowane informacje o procesie suszenia sublimacyjnego.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wyprodukowana z uwzględnieniem specyfikacji GMP
  • Automatyczna realizacja procesów czyszczenia (CIP) oraz sterylizacji (SIP).
  • Dostarcza rozszerzone informacje w czasie rzeczywistym o przebiegu procesu suszenia sublimacyjnego
  • Pojemność około 1600 fiolek typu 10R
  • Łączy zgodność z branżowymi specyfikacjami sprzętowymi, wydajność i elastyczność pracy z niewielkimi wsadami z kompaktowymi gabarytami

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.