Kosze załadunkowe do stacji myjącej GMP

W celu zagwarantowania idealnie skutecznego umycia części w kontakcie z produktem konieczne jest ich umieszczenie w stacji myjącej GMP w sposób, który pozwoli na kontakt cieczy myjącej nawet z najmniej dostępnymi obszarami elementów. Samo ułożenie elementów na tacach dla części o budowie innej niż najprostsza jest niewystarczające. Opracowany indywidualnie kosz do mycia w stacji myjącej nie tylko pozwoli na dokładne umycie wszystkich rodzajów części będących w kontakcie z produktem, ale również pozwoli zoptymalizować wydajność pracy stacji myjącej w celu zredukowania czasu dyktowanych cyklem mycia przestojów w produkcji.Wykonywane na zamówienie kosze do stacji myjącej GMP pozwalające zwiększyć skuteczność oraz szybkość mycia

Kosze załadowcze firmy IWT Pharma są projektowane indywidualnie pod konkretne zapotrzebowanie. Inżynierowie uważnie analizują wszystkie wymagające mycia części i opracowują kształt optymalnych koszy mogących zmieścić wszystkie części – od bębnów i węży przez igły napełniające, matryce, formy i wiele innych.

 

Kluczowe czynniki brane pod uwagę przy projektowaniu dedykowanych koszy to optymalna skuteczność mycia wymagająca, aby każdy z elementów został całkowicie i dokładnie umyty niezależnie od jego kształtu czy konstrukcji, maksymalna szybkość mycia uzyskiwana dzięki optymalizacji każdego ładunku, niezbędna w celu skrócenia przestojów linii produkcyjnych na czas mycia, intuicyjność załadunku elementów do koszy, aby operatorzy mogli łatwo i szybko wkładać elementy na poszczególne miejsca bez komplikowania tej procedury.

 

Kosze załadowcze są w całości wykonane ze stali AISI 316L z rurami o pełnych spoinach (wg wymagań ASME-BPE) rozprowadzającymi ciecz myjącą po całym ładunku. W celu łatwości użycia i szybkości pracy kosze są łączone ze złączami stacji myjącej za pomocą opatentowanych szybkozłączy.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Przygotowana pod zamówienie konstrukcja jest gwarancją idealnej i powtarzalnej skuteczności mycia nawet najbardziej skomplikowanych elementów
  • Optymalizacja mycia i spłukiwania z wykorzystaniem komputerowego modelowania przepływu wody
  • Maksymalna szybkość mycia, optymalizacja liczby części w każdym z cykli
  • Przystosowane do używania w stacjach myjących COP firmy IWT Pharma serii 200 i 300

 

IWT Pharma zapewnia pełen zakres zautomatyzowanych urządzeń czyszczących dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Brochure_IWT_Cleaning equipment.pdf application/pdf 3.73 MB