Kompaktowy napowietrzacz do dających się pompować mediów

Wiele spośród procesów stosowanych przy produkcji żywności oraz w innych branżach wymaga wysokiej jakości wyspecjalizowanych urządzeń mieszających, które zagwarantują otrzymywanie powtarzalnych rezultatów.  A jednocześnie czołowi producenci w obliczu konieczności rozbudowy często stoją przed problemem ograniczonej ilości dostępnego miejsca.  Prezentujemy urządzenia do mieszania zaprojektowane tak, że zajmują możliwie mało cennej przestrzeni podłogowej zapewniając przy tym wysoką wydajność pracy.

Dokładne mieszanie dużych objętości różnych cieczy przy minimum zajmowanej powierzchni

Compact-Mix firmy Hansa Mixer to kompaktowy aerator do dających się pompować mediów. Jest on dostępny w dwóch odrębnych wariantach, w wersji przeznaczonej dla przemysłu spożywczego oraz w wersji dla innych branż. Maszyny zasadniczo są takie same, przy czym wariant spożywczy posiada cechy konstrukcyjne dostosowane do norm i przepisów obowiązujących dla branży spożywczej. Compact-Mix firmy Hansa Mixer to o wysokiej wydajności system mieszania dających się pompować cieczy, przy projektowaniu którego uwzględniono elastyczność, dokładność i wydajność. Na ramie zabudowane jest do 3 pomp, a dodatkowe pompy dozujące umożliwiają dokładne dozowanie do komory mieszania dodatkowych składników.  Dostępnych jest wiele opcji konfiguracji, na przykład głowice mieszające o unikalnej konstrukcji, czujniki przepływu, systemy czyszczenia, uszczelnienia, układy sterowania i monitorowania.  Oferowane systemy zapewniają wysoką wydajność produkcji z wielu różnych składników przy zachowaniu wysokiego stopnia zgodności z recepturą.  W ten sposób zagwarantowane jest wywarzanie dużych ilości produktu o wysokiej jakości na maszynie o niskich wymaganiach powierzchni podłogi.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Dostępne warianty do produkcji spożywczej oraz przemysłowej
  • Dostępne modele o wydajności od 50 do 2000 kg/godz.
  • Możliwość zabudowania na ramie maksymalnie 3 pomp
  • Dostępne opcje pracy zautomatyzowanej, systemu mycia CIP, sterowania temperaturą oraz ogrzewania za pomocą podwójnego płaszcza
  • Uszczelnienia wału w wykonaniu umożliwiającym sterylizację z głowicami mieszającymi wykonanymi jako pojedyncze spawane laserowo elementy

Hansa Industrie-Mixer – niemiecka firma specjalizująca się w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, tekstylnym. Jest specjalistą w technologii napowietrzania mas i musów.

W ścisłej współpracy z klientem, Hansa Industrie – Mixer rozwija swoje maszyny dla uzyskania niepowtarzalnych wyrobów. Firma specjalizuje się w technologii napowietrzania mas i musów, dzięki czemu produkt końcowy jest unikalny i delikatny. Każdy element wyrobu (kolor, aromat, delikatność, itd.) jest powtarzalny dzięki odpowiednim systemom pomiarowym.