Komorowa stacja myjąca klasy podstawowej

W produkcji kosmetyków, nutraceutyków lub środków farmaceutycznych nie podlegających regulacjom często do mycia mniejszych elementów będących w kontakcie z produktem przy napełnianiu czy prasowaniu nie jest wymagana stacja myjąca o pełnej zgodności z wymogami FDA/GDP. Wybór wysokiej jakości podstawową komorę do mycia pozwoli uzyskać najlepsze rezultaty mycia w tej oszczędnej w eksploatacji stacji myjącej, która pozwoli uzyskać szybki zwrot z inwestycji.

Wyjątkowa wydajność mycia mniejszych elementów w kontakcie z produktem

Szafkowa stacja myjąca 650C firmy IWT Pharma to kompaktowe urządzenie do mycia z najwyższą dokładnością mniejszych, będących w kontakcie z produktem elementów linii napełniania lub tłoczenia kosmetyków lub wyrobów farmaceutycznych. Kompaktowe wymiary i możliwość montażu tyłem do ściany (dzięki szafie elektrycznej z dostępem od przodu) czynią z niej idealny wybór dla nowych jak i istniejących obiektów.

 

Całkowicie zautomatyzowany proces mycia w zamkniętej przestrzeni odznacza się najwyższą skutecznością oraz niweluje zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa obecne przy myciu ręcznym. Prosta, obsługiwana przez jednego operatora stacja z intuicyjnym panelem sterowania z ekranem dotykowym pozwala na pełną kontrolę nad rodzajem i temperaturą wody do mycia oraz dozowaniem środka czyszczącego.

 

Szafkowa stacja myjąca 650C została zaprojektowana w sposób oferujący wszechstronne możliwości instalacji oraz łatwość konserwacji. Wszystkie najważniejsze elementy są dostępne pod otwieranym od przodu panelem, w tym także 2 zbiorniki na środki myjące. W jej umieszczonej na średnim poziomie komorze myjącej o dostępie od przodu można łatwo umieścić i łatwo z niej wyjąć indywidualne kosze do mycia, a proces ten wymaga jednego operatora i skutkuje poprawą szybkości i wydajności cyklu mycia.

 

Komora mycia jest wykonana w całości ze stali nierdzewnej. W jej środku znajduje się opracowane w IWT Pharma oscylujące ramię natryskowe, dzięki któremu maszyna może oferować optymalną skuteczność mycia. Mimo że stacja myjąca 650C została zaprojektowana do nieregularnego mycia, posiada ona funkcję pełnego raportowania dla partii z eksportowaniem danych przez USB. Dzięki temu proces można prowadzić z pełną powtarzalnością i możliwością śledzenia.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Idealnie przystosowana do mycia części w kontakcie z produktem mniejszej i średniej wielkości
  • Dzięki możliwości montażu „tyłem do ściany” idealna do instalacji w nowych lub istniejących liniach
  • Wymienne, opracowane indywidualnie systemy załadunku pozwalają na uzyskanie idealnej wydajności mycia
  • Prosta, szybka i bezpieczna w użytkowaniu, obsłudze i konserwacji
  • Opcje elektrycznego lub parowego podgrzewania wody zależnie od dostępnej infrastruktury
  •  

IWT Pharma zapewnia pełen zakres zautomatyzowanych urządzeń czyszczących dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Brochure_IWT_Cleaning equipment.pdf application/pdf 3.73 MB