Komora do sterylizacji tlenkiem etylenu

Zaprojektowana do prowadzenia końcowej sterylizacji dużych ilości wrażliwych na temperaturę produktów medycznych i zdrowotnych.

Najbardziej wydajny czynnik sterylizujący

Autoklawy do sterylizacji tlenkiem etylenu firmy Telstar Life-Sciences oferują nie tylko najwyższą wydajność sterylizacji końcowej wrażliwych na temperaturę produktów medycznych i zdrowotnych, ale także są wytwarzane na zamówienie, zgodnie ze specyfikacją klienta. Prezentowaną komorę sterylizacyjną wyróżniają wysokie parametry techniczne, wykonanie GMP oraz zgodność z normami i przepisami europejskimi: PED, oznakowanie CE (w tym ATEX) itp. Urządzenia są wykonane jako moduły, i podczas instalacji oraz rozruchu wymagany jest pewien poziom wiedzy technicznej. Ze względu na zagrożenia stwarzane przez radioaktywny tlenek etylenu, wytyczne GMP określają, że ten sposób sterylizacji powinien być stosowany jedynie w razie braku możliwości skorzystania z innej alternatywy.

Niemniej jednak te przyrządy medyczne są wrażliwe na temperaturę i delikatne. W takim przypadku uzasadnione jest zainwestowanie w sprzęt do sterylizacji tlenkiem etylenu.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wysoka wydajność produkcji
  • Wykonanie GMP i zgodność z obowiązującymi standardami europejskimi
  • Konfiguracja według specyfikacji klienta
  • Poddawane próbom w ramach analizy zagrożeń i zdolności operacyjnych (HAZOP) oraz testom bezpieczeństwa
  • Bezpieczne w użytkowaniu

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.