Kociołek klasy podstawowej do produkcji batonów chrupkich

Tworzenie wysokiej jakości smacznych batonów kruchych i podobnych produktów wymaga uważnego gotowania o stałych parametrach. U mniejszych producentów stosuje się mieszanie ręczne oraz ręczną kontrolę temperatury. Jest to czasochłonne i nie gwarantuje spójnych rezultatów. Automatyczny kociołek oferujący dokładną kontrolę temperatury i stałe mieszanie pozwoli stworzyć produkty wysokiej jakości nawet w małoskalowych środowiskach produkcyjnych.

Automatyczne kociołki do małoskalowej produkcji chrupkich batonów i podobnych produktów zbożowych

Seria C Mod kociołków automatycznych firmy MIA Food Tech dzięki automatyzacji gotowania pomoże mniejszym producentom podnieść wydajność produkcji i jakość wytwarzania swoich chrupiących produktów zbożowych.

Na serię C Mod składają się 4 różne warianty kociołków oferujące pojemność od 30 do 60 litrów oraz opcję mieszania łopatkowego lub planetarnego.

Kociołki firmy MIA Food Tech są wyposażone w wydajny elektryczny układ grzewczy utrzymujący idealną temperaturę gotowania w całym cyklu bez zagrożenia przypaleniem syropów. W celu wydajnego mieszania obracana jest zarówno misa jak i głowica, co skraca czas uzyskania perfekcyjnej mieszanki.

Konstrukcja całkowicie ze stali nierdzewnej oznacza, że urządzenia serii C Mod są łatwe w czyszczeniu, a czas przestojów na czyszczenie, dezynfekcję i przejście na kolejny produkt zostaje znacznie skrócony. Dla łatwiejszej obsługi jednej osoby przy opróżnianiu, czyszczeniu i napełnianiu misa do mieszania jest poruszana elektrycznie.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Podwyższenie jakości i spójności produktu w produkcji małoskalowej
  • Elektryczne sterowanie podgrzewaniem pozwala na utrzymanie idealnej temperatury gotowania
  • Trwałe podzespoły wysokiej jakości oznaczają wysoką trwałość użytkową
  • Obsługa jednoosobowa dzięki elektrycznemu unoszeniu misy przy opróżnianiu
  • Dostępne wersje o różnych pojemnościach według wymagań klientów

 

MIA Food Tech ( www.miaft.com) manufactures small and medium scale equipment for dragées, сereal bars, nuts and nougat.