Kartoniarka Wrap Around

Firmy produkujące opakowania muszą zwracać uwagę nie tylko na ochronę produktów, ale także na kształt i wzornictwo. Oznacza to, że sektor opakowań zbiorczych stoi przed wieloma wyzwaniami by sprostać wymaganiom klientów i marketingu oraz normom prawnymi związanymi z dystrybucją. Dobrym rozwiązaniem jest kartoniarka Wrap Around produkująca atrakcyjne opakowania, odpowiednie dla różnych konfiguracji.

Efektywna kartoniarka Wrap Around do opakowań zbiorczych

Maszyna CPWA firmy Senzani jest rozwiązaniem do pakowania zbiorczego. Osiąga wydajność do 36 opakowań na minutę i może obsługiwać szeroką gamę produktów, takich jak kartony, tuby, torebki. W porównaniu do standardowych opakowań kartonowych, system Wrap Around zapewnia solidne i mocne opakowanie – płaski karton owijający produkt w celu jego zabezpieczenia zapewnia szczelniejsze opakowanie w porównaniu do zwykłego pudełka.

W procesie produkcyjnym, poziome lub pionowe zasobniki płaskich kartonów mogą być łatwo załadowane przez operatora bez przerw w cyklu produkcyjnym. Kartony są pobierane, pozycjonowane i składane w kształt litery U. Kontrola jakości jest zapewniona w procesie składania klap wewnętrznych i zewnętrznych, a na koniec kartony są zamykane przy użyciu kleju termotopliwego – podczas tego etapu sprawdzana jest przy pomocy fotokomórek prawidłowość zamknięcia kartonu.

Ponadto zmiana formatu i rozmiaru jest prosta dla operatora i nie wymaga dodatkowych narzędzi.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Intuicyjny interfejs przyjazny dla operatora
  • Obsługa szerokiego zakresu formatów
  • Zasobniki łatwe do załadunku, przyjazne dla operatora i ergonomiczne
  • Automatyczne odrzucanie nieprawidłowo zamkniętych pudełek
  • Bezszczotkowy silnik zapewniający niskie koszty konserwacji

Senzani oferuje maszyny do opakowań jednostkowych i zbiorczych, w tym zintegrowanych systemów, kompletnych linii pod klucz i projektów Greenfield. Senzani zapewnia pomoc w projektowaniu i produkcji indywidualnych rozwiązań w zakresie pakowania.