Izolator nadciśnieniowy

Idealny do produktów nie stanowiących zagrożenia biologicznego, jednakże wymagających pracy w warunkach wysokiej sterylności.

Umożliwia rozpoczęcie prac w laboratorium w warunkach wysokiej sterylności

Sterilator firmy Telstar Life-Sciences to izolator nadciśnieniowy, zapewniający laminarny przepływ powietrza w komorze roboczej. Czyni to go doskonałym rozwiązaniem dla produktów o wysokim wymaganym poziomie sterylności.

To urządzenie nie tylko zapewnia wysoki poziom odseparowania w przypadku zanieczyszczenia od zewnątrz, ale także pozwala uniknąć zagrożenia zanieczyszczeniem krzyżowym. Zostaje ono wyeliminowane poprzez laminarny przepływ powietrza w komorze roboczej.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Komora robocza i włazy ze stali nierdzewnej 304
  • Mikroprocesorowe sterowanie przepływem powietrza za pomoą jednego czujnika
  • Przednie okienko jest ustawione pod niewielkim kątem – poprawia to ergonomię użytkowania. Okienko można łatwo wyjąć w celu serwisowania
  • Taca ociekowa ze stali nierdzewnej umieszczona pod kratkami nawiewowymi do usuwania wycieków cieczy
  • Systemy rękawicowe (2 lub 4), złącza Ø250 mm, z systemem pierścieni mankietowych i rękawicami lateksowymi

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.