Formy do prasowania proszków

Tradycyjne formy do prasowania proszków pozwalają uzyskać podstawowe kształty i proste wzory. Aby stworzyć wyróżniający się produkt, można skorzystać z nowych i innowacyjnych technologii wytwarzania form. Nowoczesny wzór formy wprowadzający złożone elementy, takie jak wypukły wzór czy wielobarwność, które zwiększą zainteresowanie klientów produktem i pomogą wyróżnić się na tle konkurencji.

Projektowanie i wytwarzanie form do kosmetyków

Firma Lorenzato jest światowym liderem w zakresie wysokiej jakości matryc do pras dla branży kosmetycznej. Wśród oferowanych innowacji technicznych znajdują się systemy CAD 3D pozwalające uzyskać formy i matryce o precyzji dotychczas niedostępnej dla produktów kosmetycznych.

Przy użyciu najnowszych technologii, w tym również grawerowania laserowego możliwe jest stworzenie form o wielu różnych nowatorskich elementach.
Formy są wykonywane według najwyższych standardów, a uzyskiwane przy ich użyciu produkty cechuje wysoka jakość i powtarzalność.

Możliwe jest zaprojektowanie form do proszków o dwóch lub większej liczbie kolorów uzyskiwanych poprzez siatki lub wstawki. Pozwoli to wyróżnić swoje produkty i w łatwy sposób wytwarzać limitowane serie lub produkty na specjalne okazje.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Najwyższej jakości formy do pras od światowego lidera branży
  • Dostępne są wszystkie rodzaje form, od gładkich do wielokolorowych z wstawkami oraz wiele innych typów
  • Zaawansowane techniki produkcji 3D oferujące niezrównane odwzorowanie detali
  • Dostępne są także formy grawerowane laserowo.

 

Starting in the production of high precision stamps and dies for jewelry industry, Lorenzato used its experience and reliability to start the production of machines and moulds for cosmetic industry.