Farmaceutyczna, rotacyjna etykieciarka do fiolek

Małe, szklane buteleczki lub fiolki o walcowatym kształcie są głównie używane do szczepionek i innych płynnych substancji farmaceutycznych pobieranych do strzykawek. Fiolki muszą być etykietowane celem zapewnienia dokładnej informacji o specyfikacji produktu. W przypadku etykietowania przedmiotów o zaokrąglonym kształcie cały ten proces jest niezwykle czasochłonny i wymaga dużego nakładu siły roboczej.

Szybkie i proste etykietowanie buteleczek i fiolek

MR-H firmy Etima została zaprojektowana specjalnie z myślą o cylindrycznych pojemnikach, takich jak fiolki czy tubki, stosowanych w sektorze biofarmaceutycznym. Zapewnia niezawodność i prostotę, etykietuje, kontroluje i zarządza danymi. Ta niestandardowa maszyna o wydajności do 18 000 sztuk na godzinę może być dostosowana do potrzeb każdego klienta.

ETIMA PHARMA MR-H, wyposażona w głowice etykietujące NOVEXX, zapewnia wysoką wydajność i może aplikować etykiety w trybie ciągłym 24/7. Zaawansowana technologia pozwala na łatwą kontrolę produktów, serializację oraz odczyt kodów OCR/OCV.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Niezawodna i prosta integracja z liniami pakującymi
  • Niskie koszty utrzymania
  • Łatwa i prosta obsług dzięki głowicy etykietującej NOVEXX i innowacyjnej konstrukcji

 

ETIMA oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie etykietowania, zapewniając najwyższą jakość i zaawansowaną technologię w procesach produkcji i pakowania.