Etykieciarka do pojemników BFS

Sektor farmaceutyczny jest z pewnością jedną z głównych branż stosujących proces Blow-Fill-Seal. Pojemniki BFS są używane do przechowywania roztworów do płukania, kropli do oczu, środków antyseptycznych i płynów infuzyjnych. W przypadku tego procesu zwykle wymagane są kontrole, aby zapewnić najwyższą jakość produktu. Jednak jeśli chodzi o pakowanie delikatnych materiałów typu leki, znalezienie maszyny etykietującej, zapewniającej łatwość obsługi i maksymalne bezpieczeństwo operatora, jest niezwykle trudne.

Zapewnij wysoką jakość etykiet samoprzylepnych

Urządzenie ML-BFS firmy Etima, zaprojektowane specjalnie do obsługi pojemników BFS, gwarantuje inspekcję, zarządzanie danymi i etykietowanie dostosowane do potrzeb i wymagań każdego klienta. ML-BFS może być stosowane do fiolek, pudełek, pojemników cylindrycznych lub o płaskiej powierzchni. Zaawansowana technologia zapewnia łatwą aplikację etykiet samoprzylepnych, a technologia OCR i OCV wykrywa i usuwa wszelkie błędy w druku. Kontroluje również jakość i czytelność tekstu oraz sprawdza, czy spełnia on najwyższe standardy.

Urządzenie jest łatwe w utrzymaniu oraz czyszczeniu i może być szybko regulowane. Ta niestandardowa maszyna jest zaprojektowana tak, aby spełnić wymagania każdego klienta. Urządzenie jest zintegrowane z systemami inspekcji oraz Track & Trace.

Korzyści dla użytkownika

  • Znaczna redukcja błędów nadruku
  • Głowice etykietujące NOVEXX zapewniają wyjątkową wydajność, nawet przy dużych prędkościach
  • Łatwość użytkowania i czyszczenia
  • Wysokiej jakości konstrukcja gwarantuje trwałość i niezawodność

 

ETIMA oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie etykietowania, zapewniając najwyższą jakość i zaawansowaną technologię w procesach produkcji i pakowania.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Brochure-EtimaPharma-ML-FARMA.pdf application/pdf 0.79 MB