Energooszczędny tunel do nakładania rękawa foliowego

Nakładanie rękawa foliowego z obkurczaniem gorącym powietrzem jest znacznie wydajniejsze niż metody tradycyjne z użyciem pary, promieniowania cieplnego lub ręcznych nagrzewnic.

Najlepsza jakość rękawów foliowych dzięki użyciu technologii gorącego powietrza

Tunel gorącego powietrza Karlville Tornado dzięki doskonałym rozwiązaniom i jedynej w swoim rodzaju wydajności energetycznej stanowi innowację na skalę światową. Tunele o wymiarach 1,5, 2,5, 3,5 lub 4,5 metra stanowią rozwiązanie do nakładania rękawa na pojemniki o skomplikowanych kształtach i rozmiarach ze średnicą maksymalnie 200 mm, produkty wrażliwe na wilgoć oraz pojemniki wrażliwe na temperaturę, na przykład wykonane z tworzywa PET.
Przy maksymalnej prędkości 300 butelek/minutę ta konstrukcja o wysokiej wydajności eliminuje potrzebę dodatkowych nagrzewnic lub specjalnych systemów obrotu.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • doskonale sprawdzi się w wielu zastosowaniach
  • oszczędność miejsca i energii
  • uniknięcie zmarszczeń po obkurczaniu
  • brak wymagających utrzymania części mechanicznych
  • idealne rozwiązanie dla producentów wykorzystujących formowanie z rozdmuchem, kontraktowych producentów pakujących i firm świadczących usługi termoformowania
Karlville to wiodący światowy specjalista w dziedzinie urządzeń przepakowujących oraz zastosowań rękawów termokurczliwych.