Ekonomiczny depozytor czekolady z ramą C

Czy tracisz czas i pieniądze na przestoje linii do wytwarzania wielu produktów? Tradycyjne depozytory mogą wymuszać długie czasy przejścia na inną recepturę lub na czyszczenie i zmniejszać zdolność produkcyjną. Teraz dostępna jest maszyna zdolna spełnić wszystkie wymagania dotyczące produktu i zaprojektowana pod kątem prostych przejść na inny produkt i łatwości obsługi.

Uniwersalny depozytor umożliwiający częste zmiany produkcji i ułatwiający codzienne czyszczenie

Depozytor EP2 C-Frame to wysoce wszechstronny depozytor, który może wykonywać wiele procesów produkcyjnych na różnych masach, takich jak odlewanie produktów pełnych, FrozenCone, masa karmelowa, masy z dodatkami, kawałki czekolady, nadziewanie masami na bazie tłuszczu, ciastka one-shot oraz multi-shot.

Dalsze opcje zwiększenia możliwości obejmują dodanie podzespołów z pojedynczym, podwójnym lub potrójnym zasobnikiem. Zasobniki mogą wykonywać ruch oscylacyjny podczas nakładania, a w razie potrzeby maszyna może być wyposażona w podnośnik form.

Dostępny z przesuwnymi nogami lub kółkami transportowymi depozytor Aasted EP2 C-Frame można łatwo odstawić z linii w celu czyszczenia, konserwacji lub zmiany produktu i w ten sposób poprawić czas gotowości linii do pracy.

Depozytor EP2 oferuje maksymalną wydajność 3000 kg/godz. i wykonuje 20 cykli/min. Stanowi on idealny kompromis między wydajnością produkcji a wszechstronnością.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Zwiększenie czasu pracy do maksimum – łatwa do przemieszczenia, czyszczenia i przejścia na inny produkt
  • Pracuje z różnymi rodzajami mas, z każdą z nich oferując maksymalną wydajność
  • Opcje wielu zasobników i oscylującego zasobnika oznaczają więcej możliwości produkcyjnych
  • Precyzyjnie wytwarzany w firmie Aasted – ponad 80 lat doświadczenia w wytwarzaniu depozytorów

Aasted (http://www.aasted.eu) produkuje maszyny do temperowania, depozytory, oblewarki, tunele chłodnicze i linie do formowania.