Ekonomiczna owijarka ze stołem obrotowym

Owijanie do 20 ładunków dziennie na łatwym w obsłudze stole obrotowym zapewniającym bezpieczne zapakowanie towarów do wysyłki.

Półautomatyczna owijarka delikatna dla ładunku jak i dla kieszeni

Owijarki Lantech serii G to idealny wybór, jeżeli wymagane jest opakowanie najwyżej kilku palet dziennie. Owijarki palet serii G oferują trwałość i są objęte 3-letnią gwarancją na nieograniczoną liczbę cykli.  Są one wyposażone w łatwe w obsłudze przyciski sterujące pozwalające profesjonalnie zapakować każdy ładunek.

Prędkość obrotu stołu wynosi maksymalnie 10 obr./min. i jest regulowana. Maksymalna wysokość ładunku wynosi około 229 cm, a maksymalna masa ładunku to 1588 kg. Owijarka posiada funkcję pauzy cyklu ładowania, dzięki której owijanie można wstrzymać w każdym momencie, a następnie kontynuować bez resetowania maszyny. Wśród pozostałych funkcji znajdują się tryb obwiązywania oraz system mocnego naprężania folii. Owijarkę można przenosić za pomocą wózka widłowego. Zmiana profilu owijania wymaga jedynie wprowadzenia liczby owinięć górnej i dolnej części ładunku oraz dostosowania prędkości obrotu palety i systemu podawania folii.

KORZYŚCI

  • Zatrzymanie systemu podawania folii w wybranych obszarach i nałożenie wybranej liczby okrążeń folii.
  • Maszynę można w dowolnym momencie zatrzymać.
  • Uwolnienie naprężenia pozwala zmniejszyć naprężenie, dzięki czemu folia nie jest ściągana w momencie rozpoczęcia owijania.
  • Pozwala utrzymać wysokie i równomierne naprężenie folii, dzięki czemu ładunek jest owijany tak ściśle, jak tylko się da.
  • Zwiększone bezpieczeństwo operatora dzięki wynoszącej 50 cm strefie bezpieczeństwa między stołem obrotowym a masztem.

Lantech jest wiodącym, światowym producentem owijarek, kartoniarek oraz podajników. Firma jest liderem w formowaniu i zaklejaniu produktów w kartony oraz w podawaniu do tacek.

Znana na całym świecie firma Lantech stała synonimem solidności, trwałości oraz jakości.