Dystrybucja próbek do różnych urządzeń

Możliwość rozszerzenia skali swojego automatycznego rozwiązania do poboru próbek będzie oznaczać większą wszechstronność i lepszy czas zwrotu z inwestycji w system. Dodanie precyzyjnego rozdzielacza próbek o rozbudowanych funkcjach pozwoli na wysyłanie próbek do większej liczby analizatorów lub innych urządzeń odbierających.

Akcesorium do systemów Seg-Flow rozszerzające możliwości dystrybucji próbek

Flownamics Sample-Mod 300 stanowi zaawansowane akcesorium, które uzupełnia linię popularnych systemów poboru próbek Seg-Flow.

Sample-Mod 300 pozwala na kierowanie próbek do kolejnych 4 urządzeń za pomocą kanałów cieczy jednorazowego użytku i strzykawki o zerowej przestrzeni martwej. Przy projektowaniu tego modułu zadbano o to, aby oferował on maksymalną precyzję.

Moduł Sample-Mod umożliwia rozcieńczanie próbek, w tym rozcieńczanie metodą seryjnych rozcieńczeń, oraz dodawanie reagentów w celu wstępnego przygotowana próbek.

Nowość na rok 2018 – czujnik ultradźwiękowy podnoszący precyzję etapu.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Pozwala na rozcieńczanie i dodanie reagenta do próbek dystrybuowanych do 4 miejsc docelowych w celu przyspieszenia bardziej złożonej analizy
  • Strzykawka o zerowej przestrzeni martwej zapewniająca idealną dokładność
  • Czujnik ultradźwiękowy dla większej precyzji
  • Kanał cieczowy jednorazowego użytku zmniejszający wymogi konserwacyjne i ułatwiający użycie urządzenia

Firma Flownamics (http://www.flownamics.com) została założona w 1995 r. i od tego czasu pracuje nad rozwojem nowych technologii w zakresie pobierania próbek w procesach biotechnologicznych, ich automatyzacji i sterowania. Flownamics oferuje wysokiej jakości produkty do procesów fermentacji oraz na potrzeby osób obsługujących bioreaktory w branży biotechnologicznej.