Depozytor z obrotowym szablonem

Czy potrzebujesz wytwarzać duże ilości produktów o konkretnym kształcie, lecz obawiasz się o spadek jakości? Tradycyjne maszyny stanowią kompromis między szybkością a dokładnością, ponadto umożliwiają pracę tylko z wąskim rodzajem mas. Najnowsza generacja depozytorów z obrotowym szablonem pozwala na dokładną i wysokowydajną produkcję z użyciem szerokiego zakresu mas. Dzięki użyciu urządzeń tego typu można uzyskać doskonałą jakość i szybki zwrot nakładów inwestycyjnych.

Depozytor z obrotowym szablonem do łatwego wytwarzania dokładnie odwzorowanego produktu z wysoką wydajnością

Depozytor Bertha dzięki konstrukcji z ramą C charakteryzuje się wysoką łatwością użycia i prostą konserwacją i myciem po odłączeniu od linii. Dzięki pełnemu zakresowi regulacji wysokości i podstawie z wytrzymałymi kółkami cechuje go pełna wszechstronność zastosowania.

Może on formować kształty z różnych mas bezowych, ciasta maślanego, biszkoptowego, czekolady i wielu innych.

Niezwykle prosty proces wymiany bębna szablonowego skraca czas przestoju przy zmianie kształtu produktu i jest realizowany przez pneumatyczne odblokowanie bębna z panelu sterowania.

Depozytory Aasted Bertha są oferowane w wersjach o szerokościach roboczych od 400 do 1200 mm dla standardowych urządzeń oraz o szerokości 1500 na specjalne zamówienie.

Wysoka dokładność i kontrolowanie powtarzalności wysokości i kształtu produktu końcowego przez cały czas. Kształty otworów w bębnie szablonowym są precyzyjnie wycinane według projektu dostarczonego przez nabywcę urządzenia.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wszechstronny i posiadający wiele możliwości regulacji depozytor szablonowy oferujący powtarzalność i dokładność.
  • Konstrukcja z ramą C dająca pełny dostęp i wysoką wszechstronność linii. Skrócenie czasu przestojów na utrzymanie, czyszczenie czy przejście na inny produkt.
  • Napęd główny realizowany przez serwomechanizmy gwarantuje pełną synchronizację z przenośnikiem pieca.
  • Wbudowany sterownik PLC i panel operatora zaprojektowane pod kątem łatwości obsługi i możliwości sterowania zdalnego

Aasted (http://www.aasted.eu) produkuje maszyny do temperowania, depozytory, oblewarki, tunele chłodnicze i linie do formowania.