Depozytor one-shot o ruchu w dwóch płaszczyznach (2D)

Technologia one-shot opiera się na zsynchronizowanym wtryskiwaniu do formy nadzienia i otoczki, a stosowane urządzenie może oferować ruch w dwóch płaszczyznach.

Od napełniania prosto do etapu chłodzenia

Depozytor MINOS-10 2D firmy Hacos jest urządzeniem do produkcji wyrobów metodą one-shot z głowicą przemieszczającą się w dwóch wymiarach. Pozwala nakładać porcje bezpośrednio na taśmę przenośnika chłodzącego, z podawaniem masy w dwóch wymiarach. Urządzenie jest wyposażone w 2×10 dysz, dzięki czemu można je zamontować na przenośniku o szerokości 450 mm. Depozytor jest także dostępny z programowaną taśmą 2D lub 3D. Maszyna oferuje wydajność pracy od 15 do 30 nałożeń na minutę, dobór funkcji/wielkości 2×10 tłoczków/zasobników 2×7 kg, oraz obsługę za pomocą panelu sterowania z ekranem dotykowym.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Głowica poruszająca się w dwóch wymiarach
  • Urządzenie wyposażone w 2×10 dysz
  • Zdolność wykonywania od 15 do 30 nałożeń na minutę
  • Panel sterowania PLC z ekranem dotykowym

Zastanawiasz się, czy to urządzenie będzie właściwe dla Twojego przedsiębiorstwa? Przeczytaj więcej na temat urządzeń do wytwarzania czekolady lub skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Możesz także dowiedzieć się więcej o innych urządzeniach dla przemysłu spożywczego.

 

Hacos designs, develops, builds and installs machines for chocolate processing. From moulding and tempering to enrobing machines and cooling tunnels, spinning machines, including all peripheral equipment. Hacos specialises in the middle range capacities: Semi-automatic but still very flexible chocolate machines.