Depozytor do czekolady

Czy potrzebujesz depozytora najwyższej jakości do produkcji na małą do średniej skali? Tradycyjne depozytory we właściwym zakresie cenowym są mało wszechstronne i nie oferują jednostajnej jakości, natomiast maszyny zdolne dostarczyć oczekiwane rezultaty i opcje są często zbyt kosztowne oraz przeznaczone do pracy na dużą skalę. Jeżeli chcesz wytwarzać w mniejszej skali wszystko od długich batonów typu one-shot przez kulki i jajka z nadzieniem truflowym, a nawet produkty wielobarwne, potrzebować będziesz rozwiązania do oblewania i depozycji z właściwego zakresu cenowego, nie będące jednak kompromisem pod względem jakości ani możliwości.

Seria wszechstronnych depozytorów z opcjami sprzyjającymi produkcji na mniejszą skalę w formie niskokosztowego pakietu

Opracowany z uwzględnieniem aktualnych wymogów w zakresie wszechstronności, łatwości obsługi i niskich kosztów eksploatacji depozytor Aasted Sophus Flexible stanowi jest dostępny w 3 wariantach i z wieloma różnymi opcjami.

Sophus Flexible SF idealnie nadaje się do produkcji długich batonów nadziewanych typu one-shot, kulek i jaj z nadzieniem truflowym, pralin i innych zamkniętych produktów z nadzieniem oraz wyrobów wielokolorowych.

Sophus Flexible MF idealnie nadaje się do nakładania punktowego lub ciągłego od spodu i wykonywania ciągłych pasków.

Sophus Flexible RF został zaprojektowany do nakładania punktowego od spodu lub wprowadzania nadzienia i małych dodatków. Maszyny te szczególnie dobrze nadają się do linii o mniejszej wydajności produkcyjnej.

Wszystkie z nich mają lekką konstrukcję ułatwiającą przemieszczanie i zostały wykonane z użyciem serwomechanizmów i silników o mniejszej wielkości – które wykazują mniejsze zużycie energii i mniejsze potrzeby w zakresie utrzymania.

Seria Sophus Flexible firmy Aasted jest wyposażona w nowy „zatrzaskowy” system mocowania, który ułatwia rekonfigurację linii napełniania form i skraca czasy przestojów do minimum. Możliwości wszechstronnego zastosowania są dodatkowo rozszerzane dzięki opcjom takim jak wiele zasobników, ruch oscylacyjny zasobników i wbudowany mechanizm unoszenia form.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Niskokosztowe depozytory przeznaczone dla linii do produkcji na małą i średnią skalę z wariantami pozwalającymi sprostać wymaganiom
  • Łatwy w użyciu, łatwy do czyszczenia i zmiany konfiguracji, oferujący maksymalny czas pracy
  • Zaprojektowany z użyciem mniejszych silników i serwomechanizmów, aby oferować zmniejszone zużycie energii
  • Wybór opcji w zakresie zasobników i unoszenia form w celu rozszerzenia możliwości produkcyjnych.

Aasted (http://www.aasted.eu) produkuje maszyny do temperowania, depozytory, oblewarki, tunele chłodnicze i linie do formowania.