Czujnik przewodności jednorazowego użytku

Producenci branży biofarmaceutycznej coraz częściej korzystają ze sprzętu jednorazowego użytku w celu podniesienia wydajności, dostosowania systemu do pracy z różnymi procesami oraz zmniejszenia ryzyka zanieczyszczenia krzyżowego.   Obecnie nawet w dziedzinie wykrywania i pomiarów dostępna jest wygoda i oszczędność w utrzymaniu urządzeń jednorazowego użytku.

 

Dokładny pomiar przewodności elektrolitu i temperatury w zaprogramowanym, łatwym do użycia zestawie jednorazowego użytku

 

Firma Scilog koncentruje się na poprawie jakości i wydajności w procesach klientów z branży biofarmaceutycznej poprzez udoskonalenia i zautomatyzowanie pomiaru, filtracji i innych potrzeb procesowych. Oferowany przez firmę system SciCon to jednorazowego użytku czujnik temperatury i przewodności – łatwy do użycia, skalibrowany i gotowy do włączenia w Państwa biofarmaceutyczny proces produkcyjny. Czujniki mają oznaczenie kodowe pozwalające na ich identyfikowalność, są w wykonaniu zgodnym z klasą medyczną oraz są identyfikowane zgodnie z NIST. Przy pomiarze przewodności cechuje się dokładnością do +/- 2,5 mS w pełnym zakresie pomiarowym od 1 uS/cm do 200 mS/cm. Przy pomairze temperatury skuteczny zakres to 4 – 50°C z dokładnością do +/- 0,5°C. Dostępnych jest pięć wielkości dla natężenia przepływu od 1 dm3/min do 60 dm3/min. Czujniki te są kompatybilne z wieloma powszechnie stosowanymi rodzajami dezynfekcji, takimi jak za pomocą NaOH, NaCl, formaldehydu, autoklawowania czy promieniowania gamma. Firma Scilog ma bogate doświadczenie w opracowywaniu czujników jednorazowego użytku i wykorzystuje je w szerokiej gamie urządzeń do prowadzenia różnych procesów biofarmaceutycznych. Czujniki można połączyć w układ z monitorem SciCon, co pozwala na bezpośrednie monitorowanie sygnałów oraz automatyczną rejestrację odczytów za pomocą pakietu oprogramowania SciDoc.

 

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Niskokosztowe czujniki jednorazowego użytku
  • Fabrycznie skalibrowane i gotowe do natychmiastowego włączenia w instalację
  • Kompatybilne z powszechnymi metodami dezynfekcji
  • Pomiar przewodności elektrolitów w zakresie od 1 uS/cm do 200 mS/cm
  • Wszystkie elementy zwilżane są wolne od produktów pochodzenia zwierzęcego

Scilog provides sensor technology and automated lab-scale and production systems for the biopharmaceutical industry

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Scilog SciCon Brochure.pdf application/pdf 0.63 MB