Butelka do przechowywania proszków API

Użytkownicy preferujący rozwiązanie do przechowywania o sztywniejszej niż jednorazowe worki farmaceutyczne konstrukcji będą zainteresowani lekkim i łatwym w obsłudze rozwiązaniem do trzymania i przenoszenia aktywnych składników leków. Pojemniki powinny dawać się pewnie zamocować do urządzeń w celu szczelnego i bezpiecznego napełniania i opróżniania, natomiast przy składowaniu powinny oferować wydajne wykorzystanie przestrzeni.

Butelki do wygodnego przechowywania i przenoszenia proszków API

Butelki technologiczne firmy Ezi-Dock są przystosowane do współpracy z dzielonymi zaworami motylkowymi. Charakteryzują się one unikalną, kwadratową budową oznaczającą bardziej kompaktowe wykorzystanie miejsca przy przechowywaniu w laboratoriach farmaceutycznych i biofarmaceutycznych. Ich szyjki mają konstrukcję zgodną ze złączami 6-calowymi Tri-Clamp i można je łączyć ze sprzętem laboratoryjnym za pomocą adaptera z tworzywa.
Te pojemniki wszechstronnego użycia są dostępne w wersjach o pojemności 15, 25, 30 i 40 litrów. Są dostarczane w pudłach po 84, 60, 48 czy 36 sztuk. Butelki są wykonane z polietylenu HDPE w technice formowania z rozdmuchem, zgodnie z wymogami Farmakopei USA.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Unikalna, kwadratowa konstrukcja pozwalająca na wydajny transport i przechowywanie
  • Specjalnie zaprojektowane do pracy z aktywnymi proszkami i granulatami farmaceutycznymi
  • Spełnia wymagania HDPE klasy VI Farmakopei USA.
  • Materiał z trwałym, niemigrującym dodatkiem antystatycznym
  • Specjalny system oznakowania gwarantuje pełną identyfikowalność każdej partii

Ezi-Dock Systems manufactures a high containment transfer systems for chemical, pharmaceutical and bio pharmaceutical industries.