Automatyczna napełniarka do lakieru do paznokci

Czy poszukujesz możliwości zwiększenia wielkości produkcji w najbardziej ekonomiczny sposób? W miarę wzrostu produkcji całkowicie zautomatyzowane linie do napełniania i zamykania pojemniczków z lakierem do paznokci zapewnią wyższe oszczędności na kosztach i szybszy zwrot z inwestycji. Nieodzowne jest zachowanie wysokich standardów jakości – w tym zakresie automatyczne systemy kontroli jakości pozwolą uzyskać wyższe wydajności.

W pełni automatyczna napełniarka do lakieru do paznokci oferująca maksymalną wydajność produkcji

System MS-1-120 CDT firmy IDM Automation oferujący całkowicie automatyczne napełnianie i zamykanie pozwoli podnieść wydajność na najwyższy poziom.

Butelki są automatycznie ładowane z karuzeli, natomiast pędzelki i zakrętki są podawane i nakładane automatycznie. Ze względów higienicznych operacje ładowania odbywają się z zasobników lub stołów wykonanych ze stali nierdzewnej.

Jeżeli wymagane jest napełnianie wieloma produktami, możliwe jest zastosowanie drugiego modułu dozującego.

12-pozycyjna tarcza główna umożliwia osiągnięcie optymalnej wydajności.

Automatyczne wykrywanie nieprawidłowo napełnionych pojemników (brak zawartości, brak pędzelka, brak zakrętki itp.) oraz usuwanie ich do strefy odrzutów zapewni wyższą jakość produkcji gotowych sztuk.

Urządzenie jest wytwarzane zgodnie z normą bezpieczeństwa ATEX II 3G IIA T3 i do użytku w strefie 2.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Szybka (50 cykli na minutę), w pełni automatyczna linia napełniająco-zamykająca oferująca maksymalną wydajność i efektywność kosztową
  • Automatyczne odrzucanie wadliwych produktów bez wymaganej ingerencji ręcznej pozwala utrzymać właściwe standardy kontroli jakości
  • Opcjonalnie przystosowane do użycia drugiego modułu dozującego i podawania nakładek zewnętrznych oferuje wyższą wszechstronność

IDM Automation (http://www.idmautomation.it/) jest producentem najnowocześniejszych maszyn do napełniania opakowań lakierem do paznokci i maskarą.