Automatyczna linia do napełniania z czterema głowicami

Rosnący popyt konsumencki zmusza linie produkcyjne, zwłaszcza pakujące, do inwestowania w różne maszyny, aby dostosować się do różnorodności produktów pochodzących z przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i kosmetycznego, a tym samym nadążyć za popytem. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na produkcję, inwestowanie w elastyczny system automatyczny, który można montować lub demontować, aby dostosować go do produktu i wymagań produkcyjnych, jeszcze bardziej zwiększyłoby wydajność i obniżyło koszty eksploatacji.

Automatyczna linia do napełniania butelek, słoików, tubek, fiolek

Urządzenie firmy Adelphi jest maszyną napełniającą, która zawiera do 4 napełniarek stołowych Adelphi Response, które w razie potrzeby mogą być również używane jako samodzielne urządzenia. Urządzenie jest wyposażone w układy sterowania logicznego dla układów wlewowych i detekcyjnych, co zapewnia stałe i niezawodne napełnianie w każdym cyklu. Pneumatyczne dysze odcinające zapewniają czyste napełnianie bez kapania, co pozwala utrzymać higieniczne środowisko produkcji.

Przenośnik o zmiennej prędkości z regulowanymi prowadnicami i szynami ułatwia obsługę różnych produktów. Automatyczna napełniarka może napełniać pojemniki o objętości od 5 ml do 1 l, z dokładnością napełniania do ±0,25% (lepszą niż średnia w branży wynosząca ±1%). Możliwość szybkiego napełniania pozwala uzyskać wysoką wydajność do 60 pojemników na minutę, tj. do 29 000 pojemników na 8-godzinną zmianę.

Korzyści

  • Czyste, bezpieczne, higieniczne i szybkie środowisko produkcyjne.
  • Możliwość dostosowania do zmiany różnych produktów i pojemników.
  • Szybkie napełnianie do 60 pojemników na minutę.
  • Możliwość łatwego przezbrojenia z w pełni automatycznej linii napełniającej na samodzielne półautomatyczne urządzenia napełniające.

Adelphi Group of Companies, wielokrotnie nagradzany brytyjski producent i dostawca maszyn i urządzeń pakujących.