Autoklaw do sterylizacji wodą przegrzaną

Specjalnie zaprojektowany do sterylizowania dużych partii preparatów podawania pozajelitowego.

Duża objętość wody wprowadzana do komory umożliwia szybkie osiągnięcie jednorodnej temperatury

Autoklawy Steridelta W firmy Telstar Life-Sciences do sterylizacji wodą przegrzaną cechują się konstrukcją przygotowaną specjalnie pod potrzeby sterylizacji preparatów podawania pozajelitowego w dużych partiach. Urządzenia wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi, wykonaniem GMP oraz zgodnością z odpowiednimi przepisami europejskimi PED, oznakowania CE itp. Ich kompaktowa i modułowa konstrukcja umożliwia szybki montaż i uruchomienie.

Pod względem skuteczności pracy autoklawy do sterylizacji wodą przegrzaną zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby umożliwić szybką realizację procesu. Dzięki niezawodnemu systemowi sterowania temperatura osiągana w komorze jest zawsze jednorodna i powtarzalna.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Wysoka wydajność produkcji
  • Idealnie jednorodna temperatura
  • Ergonomia i elastyczność eksploatacyjna
  • Całkowicie higieniczne wykonanie
  • Łatwe w obsłudze

Przedsiębiorstwo Telstar Life Science Solutions specjalizuje się w projektowaniu i produkcji liofilizatorów GMP ze zintegrowanymi systemami załadunku/wyładunku, urządzeń do zapobiegania dostawaniu się zanieczyszczeń oraz do wytwarzania wody do wstrzykiwań oraz pary czystej, autoklawów, pieców suchych, destylatorów wody, generatorów pary czystej. Dodatkowo wśród produktów firmy znajdują się komory i boksy o przepływie laminarnym oraz izolatory zanieczyszczeń.