Akcesoryjna pompa podająca do różnych zastosowań

W wielu rozwojowych procesach biofarmaceutycznych lub chemicznych dzięki użyciu małoformatowych i akcesoryjnych pomp podających o wysokiej niezawodności i dokładności można znacząco poprawić wydajność prac laboratoryjnych.

Wszechstronna, laboratoryjna pompa podająca o kompaktowych wymiarach

Flownamics FP-101 to akcesoryjna pompa podająca, którą zaprojektowano do użytku w wielu różnych zastosowaniach, takich jak automatyczne sterowanie bioreaktorem na zasadzie sprzężenia zwrotnego, ciągłe sterowanie na podstawie wartości zadanych lub ręczne wprowadzanie dodatków.

Pompa FP-101 jest wyposażona w przechylną czterorolkową głowicę górną 114DV, dzięki której montaż przewodów odbywa się szybko i łatwo. Cechująca się wymiarami zaledwie 9,5 x 12 x 16 cm i ciężarem 600 g pompa o zwartej budowie jest idealnym rozwiązaniem dla już zatłoczonych blatów.

Do ponadstandardowych funkcji należą zalewanie jednym przyciskiem, ręczne sterowanie prędkością przez użytkownika za pomocą prostego pokrętła lub automatyczne sterowanie prędkością za pomocą sygnału 0,5 V.

Pompę FP-101 można stosować z przewodami o średnicy wewnętrznej od 0,5 do 4,8 mm, a natężenie przepływu może wynosić od 0,1 do 150 ml/min.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA

  • Pompa o małych wymiarach do prac laboratoryjnych lub lokalizacji o ograniczonej ilości miejsca
  • Łatwa do podłączenia, zalania i sterowania
  • Możliwość sterowania ręcznego oraz zdalnego
  • Szeroki zakres natężeń przepływu dla maksimum przydatności
  • Zasilanie 24 V DC z zewnętrznego zasilacza (dostępne modele na napięcie sieciowe 100-120 V oraz 220-240 V)

Firma Flownamics (http://www.flownamics.com) została założona w 1995 r. i od tego czasu pracuje nad rozwojem nowych technologii w zakresie pobierania próbek w procesach biotechnologicznych, ich automatyzacji i sterowania. Flownamics oferuje wysokiej jakości produkty do procesów fermentacji oraz na potrzeby osób obsługujących bioreaktory w branży biotechnologicznej.

Nazwa pliku Rodzaj pliku Rozmiar pliku
Brochure_Flownamics_Feed_Pump_FP-101.pdf application/pdf 0.10 MB