Dekorowanie | Maszyny i urządzenia | Spożywczy

Dekorowanie, polegające na dodaniu elementów wykończenia i ozdób ze składników spożywczych, stanowi w przemyśle cukierniczym i piekarskim kluczowy etap uzyskiwania produktów końcowych o wysokiej jakości. Urządzenia dekorujące korzystają z szerokiej gamy składników i nanoszą je na różne dekoracyjne sposoby, upiększając produkt przed skierowaniem go do pakowania końcowego. Niektóre urządzenia są zaprojektowane do korzystania ze składników takich jak dżemy, sosy, karmele i kremy i nakładania ich na inne produkty w formie dekoracyjnego wykończenia. W innych procesach dekorowania używane są składniki, które po uformowaniu w kształty są w odrębnym procesie nakładane na produkt końcowy.

Wieloletnie doświadczenie firmy Vekamaf w tematyce branży piekarskiej i cukierniczej sprawia, że będziemy w stanie doradzić naszym klientom przy wyborze spośród najnowszych technologii urządzeń dekoracyjnych. Nasi inżynierowie pozwalają nam dokładnie zrozumieć wyzwania związane z dekoracją Państwa produktów, a dzięki współpracy z najbardziej innowacyjnymi producentami sprzętu na świecie zawsze jesteśmy w stanie zaoferować najnowocześniejsze osiągnięcia z zakresu wysokiej wydajności i energooszczędności. Nasze produkty są przystosowane do bezproblemowej pracy po włączeniu jako część istniejących linii produkcyjnych i zapewniają szybki zwrot z inwestycji.

Czytaj dalej
Znalezione rozwiązania: 6 według Twoich kryteriów wyboru.
  • POPRZEDNIA
  • POKAŻ NA STRONIE
  • NASTĘPNA
Depozytor do karmelu, dżemów i toffi

Depozytor do karmelu, dżemów i toffi

Czy w Twoim przedsiębiorstwie używana jest linia do wytwarzania wielu produktów, do której przydałby się...

Wytłaczarka z ramą C do mas piekarniczych

Wytłaczarka z ramą C do mas piekarniczych

Tradycyjne depozytory mogą być zbyt mało delikatnie i mogą przerabiać masę zbyt intensywni, aby dało...

Kompaktowa wytłaczarka do mas piekarniczych

Kompaktowa wytłaczarka do mas piekarniczych

Czy planujesz wytwarzać najwyższej jakości produkty z jednej masy? Tradycyjne urządzenia mogą być zbyt agresywne...

Depozytor z obrotowym szablonem

Depozytor z obrotowym szablonem

Czy potrzebujesz wytwarzać duże ilości produktów o konkretnym kształcie, lecz obawiasz się o spadek jakości?...

Depozytor do wyrobów piekarniczych o pionowym ruchu głowicy

Depozytor do wyrobów piekarniczych o pionowym ruchu głowicy

Czy szukasz sposobu na wytwarzanie największej możliwej liczby rodzajów produktów wytłaczanych/nakładanych, ale nie chcesz godzić...

Wytłaczarka do mas piekarniczych

Wytłaczarka do mas piekarniczych

Szukasz sposobu na wyprodukowanie jak największej liczby produktów wyciskanych / aplikowanych, ale nie chcesz rezygnować...

  • POPRZEDNIA
  • POKAŻ NA STRONIE
  • NASTĘPNA

Nie jesteś pewien czego szukasz?

       
Zadzwoń do nas i powiedz, jaki proces Cię interesuje! Każde wyzwanie produkcyjne jest inne.
Jeśli nie będziemy mogli Ci pomóc, pomożemy znaleźć partnera, który może to zrobić.

Technologie dekorowania produktów w piekarnictwie i przemyśle cukierniczym

Doradzamy w zakresie najnowszych technologii nakładania, a ponadto posiadamy w ofercie maszyny przystosowane do dekoracji z dużą prędkością i wysoką dokładnością, pracujące z użyciem trudnych w obróbce mas, takich jak dżemy, karmel i toffi, a także płynna czekolada, kremy i inne masy na bazie tłuszczu. Mogą one operować bezpośrednio na końcowym produkcie lub pracować oddzielnie, z połączeniem w późniejszym procesie.

W celu wykonywania skomplikowanych dekoracji firma Vekamaf oferuje szeroką gamę maszyn do formowania i dekorowania szablonowego. Możliwość wytwarzania skomplikowanych kształtów i kompozycji oraz szybka zmiana rodzaju dekoracji czynią maszyny tej serii idealnym wyborem do produkcji seriami lub procesów wieloprzebiegowych. Dekoratory do bezpośredniego wielodyszowego ozdabiania czekoladą o wysokiej wydajności pozwalają na szybkie dodawanie zygzaków, pętelek i innych wzorów bezpośrednio na oblewanych produktach. Na koniec jesteśmy również w stanie doradzać w zakresie sprzętu uzupełniającego, takiego jak maszyny do rozformowywania i ekstrudery.

Staramy się być dla naszych klientów inspirującym partnerem do rozmów i stale wyszukujemy nowych trendów i innowacji. Ściśle współpracujemy z siecią dobranych międzynarodowych partnerów. Nasi inżynierowie przechodzą cykliczne szkolenia z najnowszych technologii dekorowania w produkcji spożywczej. Umożliwiamy ulepszenie atrakcyjności wizualnej wyrobów wytwarzanych na liniach produkcyjnych, jednocześnie podnosząc szybkość i wydajność bez kompromisów względem jakości. Chętnie dowiemy się więcej o wyzwaniach, z jakimi Państwo się mierzą, po to by skontaktować Państwa z właściwym ekspertem!