Maszyny i urządzenia | Farmaceutyczny | Gaz

W systemach technologicznych często istotne jest, aby kontrolować i modyfikować środowisko gazowe. Wymagane może być na przykład zmniejszenie lub zwiększenie zawartości wilgoci w produktach lub w systemach produkcyjnych. Ponadto dostępne są wydajne systemy sterylizacji za pomocą nadtlenku wodoru i innych gazów. Nasi inżynierowie posiadają wieloletnie doświadczenie w branży i chętnie doradzą Państwu w zakresie najnowszych technologii gazowych dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Współpracujemy z wieloma najbardziej innowacyjnymi dostawcami na rynku, dzięki czemu możemy dostarczyć naszym klientom najlepsze rozwiązania dla ich specyficznych potrzeb produkcyjnych. Jesteśmy w stanie przeanalizować wymagania klienta i udzielić zaleceń w zakresie wyboru rozwiązań dających się bezproblemowo włączyć w istniejące środowisko produkcyjne, a jednocześnie oferujących najnowsze technologie produkcyjne.

Czytaj dalej
Znalezione rozwiązania: 2 według Twoich kryteriów wyboru.
  • POPRZEDNIA
  • POKAŻ NA STRONIE
  • NASTĘPNA
Kompaktowy system dezynfekcyjny za pomocą wody utlenionej H2O2

Kompaktowy system dezynfekcyjny za pomocą wody utlenionej H2O2

Suche zamgławianie stanowi bezpieczny i skuteczny sposób czyszczenia mikrobiologicznego obszarów krytycznych w biotechnologii, farmaceutyce i innych...

Pakowaczka kontynuacyjna z podwójną zgrzewarką szczękową

Pakowaczka kontynuacyjna z podwójną zgrzewarką szczękową

Przy pakowaniu w torebki z usztywnieniem i poduszkowe z zachowaniem dużej prędkości pakowania świetną inwestycją...

  • POPRZEDNIA
  • POKAŻ NA STRONIE
  • NASTĘPNA

Nie jesteś pewien czego szukasz?

       
Zadzwoń do nas i powiedz, jaki proces Cię interesuje! Każde wyzwanie produkcyjne jest inne.
Jeśli nie będziemy mogli Ci pomóc, pomożemy znaleźć partnera, który może to zrobić.

Technologia przetwarzania i transportu stosowanych w przemyśle farmaceutycznym substancji podawanych w stanie gazowym

U producentów posiadających linie produkcyjne generujące produkty o wysokiej zawartości wilgoci mogą występować trudności z kontrolowaniem wilgotności. Nasza gama osuszaczy może szybko i skutecznie usunąć wilgoć z powietrza dla poprawy jakości produktu i ochrony urządzeń przed korozją. Służymy poradą w zakresie osuszaczy powietrza o każdej wielkości - od małych urządzeń przenośnych do pełnoskalowych instalacji przemysłowych. W warunkach produkcji farmaceutycznej i kosmetycznej higiena ma kluczowe znaczenie. W firmie Vekamaf uzyskacie Państwo pomoc przy wyborze przenośnych suchych systemów dezynfekcji za pomocą nadtlenku wodoru, a także bezpiecznego sterylizatora wykorzystującego tlenek etylenu jako niskotemperaturowej alternatywy dla pary przegrzanej przy sterylizacji delikatnego sprzętu. Staramy się być dla naszych klientów inspirującym partnerem do rozmów i stale wyszukujemy nowych trendów i innowacji. Ściśle współpracujemy z siecią dobranych międzynarodowych partnerów. Nasi inżynierowie przechodzą cykliczne szkolenia z zakresu procesów z surowcami gazowymi w branży farmaceutycznej. Pomagamy zakładom produkcyjnym w poprawie jakości ich środowiska produkcyjnego oraz w spełnieniu, a także przekroczeniu wymagań w zakresie dopuszczalnych poziomów emisji do atmosfery. Chętnie dowiemy się więcej o wyzwaniach, z jakimi Państwo się mierzą, po to by skontaktować Państwa z właściwym ekspertem!