Claudius Peters przedstawia nową technologię pakowania i wysyłki

Firma Claudius Peters udostępniła szczegóły swojej nowej serii technologii pakowania PACPAL, która stanowi najnowocześniejsze możliwości w dziedzinie pakowania dla każdego zakładu, a także umożliwia firmie zaoferowanie kompletnej linii pakującej od początku do końca.

 

Nowa seria modułowych rozwiązań PACPAL obejmuje Roto Fill, maszynę do podawania worków, napełniarkę liniową, maszyny do ładowania worków, maszynę do napełniania worków big-bag oraz wybór różnych paletyzatorów o wydajności układania do 5000 worków na godzinę w zależności od wielkości worka i modelu maszyny.

 

Oferowane produkty zostały zaprojektowane w sposób umożliwiający zainstalowanie ich w dowolnej konfiguracji w zakładzie i łączą niskie wymogi dot. utrzymania oraz zoptymalizowane zużycie energii z wysoką dyspozycyjnością oraz łatwą obsługą. Zastosowana jest w nich najbardziej innowacyjna technologia.

Stephan Oehme, Dyrektor Sprzedaży i Technologii w firmie Claudius Peters mówi:

„Ta technologia stanowi nie tylko obiecujące i nowe możliwości produkcyjne dla naszych klientów, ale także jest kompletnym rozwiązaniem linii produkcyjnej, dodatkowo podkreślającym reputację firmy Claudius Peters jako światowego lidera w branży”.

Claudius Peters przedstawia nową technologię pakowania i wysyłki